-== One ShoT Community ==-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na One ShoT Forum.
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 O ludacima ! :D

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
M1st3r$ | M!Re ^^




Broj poruka : 7
Datum upisa : 09.02.2012

O ludacima ! :D Empty
PočaljiNaslov: O ludacima ! :D   O ludacima ! :D Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 3:26 am

Beze 3 ludaka iz ludnice a za njima trci policajac, i vide oni 3 kontenera i dogovore se da uskoce u kontenere i da glume neku zivotinju. I dodje policajac i udari on pendrekom jednom u prvi kontener kad se cuje:"mjau,mjau" kaze on ovde macka nista. Ode on do drugog kontenera udari jednom pendrekom kad se cuje:"Aww,aww" kaze on ovde ker. Ode on do treceg kontenera i udari pendrekom jednom, kad se nista ne cuje, pocne on udarati nogama, rukama kad se cuje:"Sta ti je majmune sta lupas, ribe ne pricaju."

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Posla 2 ludaka u pustinju i jedan poneo cekic a drugi vrata od Yuga. I pita prvi drugog:" Zasto si ti poneo cekic?" kaze ovaj" Pa kad vidim zmiju otrovnicu da se udarim po nozi da brze trcim." Sad pita ovaj drugi prvog:" A zasto si ti poneo vrata od Yuga?" kaze ovaj:" Pa kad nam bude vruco da otvorim prozor da izluftiramo."

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sedi jedan ludak u cekaonici a pored njega sedi jedan gospodin. A ludak u jednoj ruci drzi kesu sa secerom a u drugoj kesu sa bananama, itako on svakih nekoliko sekundi uzme bananu, oguli je, umoci u secer i baci kroz prozor koji se nalazi u cekaonici, i tako on stalno to radi, pa gospodinu pored njega dosadilo pa a pita:" Zasto bacas banane kroz prozor?" kaze ludak:"pa ne volim ih sa secerom."
Nazad na vrh Ići dole
PSYCO




Broj poruka : 7
Datum upisa : 28.06.2012
Godina : 37
Lokacija : Obrenovac

O ludacima ! :D Empty
PočaljiNaslov: Re: O ludacima ! :D   O ludacima ! :D Icon_minitimePet Jun 29, 2012 4:03 am

Mujo gleda Fatu i ne skida oka s nje. Fata mu kaže:
Mujo, ne gledaj me tako, znaš da moje srce pripada drugom.
Znam, Fato, ali imaš ti i drugih organa…

Šta radi policajac kad dobije sedmicu na lotou?
Kupuje raskrsnicu i prelazi u privatnike.

Napio se zeka i onako mrtav pijan padne na put. U to vreme prolazila dva vuka i oba krenu da ga pojedu, potuku se i ubiju jedan drugog. Budi se zeka pogleda oko sebe i kaže:
Uuu, j…, kakva s*anja napravim kad popijem!

Pri predaji povjerljivih dokumenata američki špijun pita ruskog špijuna:
- Jesam li ja sada špijun?
- Ne, ja sam špijun, a ti si izdajnik.

Presretne čovek s pištoljem jednog gospodina:
- Daj mi svoje pare!
- Ali ja sam političar.
- Dobro onda, daj mi moje pare! – brecnu se čovek s pištoljem.
Nazad na vrh Ići dole
 
O ludacima ! :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
-== One ShoT Community ==- :: -= Multimedija =- :: Vicevi-
Skoči na: