-== One ShoT Community ==-
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobro dosli na One ShoT Forum.
 
PrijemLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ZALBA ZA IVCHU!!!!

Ići dole 
AutorPoruka
M1st3r$ | M!Re ^^




Broj poruka : 7
Datum upisa : 09.02.2012

ZALBA ZA IVCHU!!!! Empty
PočaljiNaslov: ZALBA ZA IVCHU!!!!   ZALBA ZA IVCHU!!!! Icon_minitimeČet Feb 09, 2012 10:10 am

Pozdrav. Head admini, Killers^^Ivcha me vec drugi put banuje razlog wh, krivo mu je sto sam ga bolji sto ga koljem, prvi put kada me banovo ^M4trix^ me specao i rekao je da ja nekoristim nista i unban me, a sada sam igrao i imao sam SWAT stit i DaZzY je assasin i poceo je da me ubija nozem a posto je nevidljiv ja sam se okretao i mlatio nozem i ubio ga, a prvo DaZZy nije nista rekao, a ivcha debilcina mrtva me odma ban!!! MOLIM VAS da ga kaznite, uvek kada dobijem SWAT stit on nesto pocne da sere da imam WH i tako to. I samo jos da kazem nezasluzuje admina zato sto nezna da igra, nezna da prepozna citera, i zato ste je klinac, i naravno zato sto je bot!!!!ZATO VAS JOS JEDNOM MOLIM DA GA KAZNITE!!!!I izvinite zbog ovih nekih ruznih reci sto sam napisao, jednostavno se iznerviram, da sam nesto koristio i da me banovao naravno nebih se ljutio, ali kada me ovako banuje bez razloga jednostavno se iznerviram i dodji mi da mu psujem sve zivo i mrtvo! NIJEDAN ADMIN SE NE ZALI NA MENE AMA BAS NIKO SAMO ON KLINAC SE NADJE TU DA MI NEDA DA IGRAM ZATO STO SAM BOLJI OD NJEGA!!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
ZALBA ZA IVCHU!!!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
-== One ShoT Community ==- :: -= Generalno =- :: Predlozi & Kritike-
Skoči na: